plugin-update-checker - en to fr_FR translation catalogue (5 entries)

en: There is no changelog available.
fr_FR: Il n’y a aucun journal de mise à jour disponible.

en: Check for updates
fr_FR: Vérifier les mises à jour

en: This plugin is up to date.
fr_FR: Cette extension est à jour.

en: A new version of this plugin is available.
fr_FR: Une nouvelle version de cette extension est disponible.

en: Unknown update checker status "%s"
fr_FR: Un problème inconnu est survenu "%s"
