plugin-update-checker - en to ja_JP translation catalogue (5 entries)

en: Check for updates
ja_JP: アップデートを確認

en: This plugin is up to date.
ja_JP: このプラグインは、最新バージョンです。

en: A new version of this plugin is available.
ja_JP: このプラグインの新バージョンがあります。

en: Unknown update checker status "%s"
ja_JP: バージョンアップの確認で想定外の状態になりました。ステータス："%s"

en: There is no changelog available.
ja_JP: 更新履歴はありません。
